Gå til innholdet
Meny
Arbeid, inkludering og opplæring

Delta Voksenopplæring

Besøksadresse: Myrveien 2, Askim

Lene Kolstad
Rektor
918 46 662
lene.kolstad@deltagruppen.no

Ann Helen Klerud
Kontormedarbeider
976 03 618
ann.helen.klerud@deltagruppen.no

Ann Kristin Moe
Inspektør
986 61 470
ann.kristin.moe@deltagruppen.no

Hans-Øistein Surlandsen
Språkpraksisansvarlig
966 26 647
hans.surlandsen@deltagruppen.no

Lene Vårum
Inspektør
974 09 744
lene.varum@deltagruppen.no

Nina Nesholen
Kontormedarbeider
976 03 618
nina.nesholen@deltagruppen.no

Trond K.O. Kristoffersen
Rådgiver
940 15 161
trond.kristoffersen@deltagruppen.no

Lærere

Anita Eidem
Lærer

anita.eidem@deltagruppen.no

Anne Engebretsen
Lærer

anne.engebretsen@deltagruppen.no

Annette Aass Vågmo
Lærer

annette.vagmo@deltagruppen.no

Celin Ekeli
Lærer

celin.ekeli@deltagruppen.no

Geir Berntsen
Lærer

geir.berntsen@deltagruppen.no

Geir Normann
Lærer

geir.normann@deltagruppen.no

Gro Bergli
Lærer

gro.bergli@deltagruppen.no

Guri Bergan Holt
Lærer

guri.holt@deltagruppen.no

Hilde Solberg
Lærer

hilde.solberg@deltagruppen.no

Kari Anne Vikeby Ødegaard
Lærer

kari.odegaard@deltagruppen.no

Kathrine Gaup
Lærer

kathrine.gaup@deltagruppen.no

Lene Swang Unnerud
Lærer

lene.unnerud@deltagruppen.no

Per Tore Thomassen
Lærer

per.thomassen@deltagruppen.no

Ronak Sliva Jønholdt
Lærer

ronak.jonholdt@deltagruppen.no

Sissel Braaten
Lærer

sissel.braaten@deltagruppen.no

Sissel Halvorsrud
Lærer

sissel.halvorsrud@deltagruppen.no

Thomas Moum Hansen
Lærer

thomas.moum.hansen@deltagruppen.no

Unni Helene Berg
Lærer

unni.berg@deltagruppen.no

Øivind Reymert
Lærer

oivind.reymert@deltagruppen.no

DELTAGRUPPEN AS
Sentrabord: 69 81 74 00

HOVEDKONTOR
Besøksadresse:
Myrveien 2, 1815 Askim

Fakturaadresse:
Postboks 194, 1801 ASKIM

Faks: 69 81 74 81
post@deltagruppen.no

Deltagruppen as
Org.nr: 919 367 210
Delta Jobb og kompetanse
Org.nr: 919 366 443
Delta Skole
Org.nr: 919 367 555
Delta Næring
Org.nr: 819 367 302

DELTAGRUPPEN Askim
Myrveien 2
1815 Askim

DELTAGRUPPEN Mysen
David Blids gate 20
1850 MYSEN

DELTAGRUPPEN Sarpsborg
Klokkergårdveien 1-3-5
1711 SARPSBORG


Deltagruppen AS er en arbeids- og inkluderingsbedrift i Østfold.
Vi er tilsluttet bransjeforeningen Arbeid og inkludering.
Vår virksomhet er EQUASS-sertifisert.

Personvernerklæring