Gå til innholdet
Meny
Arbeid, inkludering og opplæring

Sentral administrasjon

Besøksadresse: Myrveien 2, Askim

Marit Sylliaas
HR-ansvarlig
414 51 317
marit.sylliaas@deltagruppen.no

LinkedIn

Eiendom

Jan Ove Tørholen
Vedlikeholdsansvarlig
992 80 435
jan.ove.torholen@deltagruppen.no

IT

Helge Bergstøl
IT-ansvarlig
415 29 842
helge.bergstol@deltagruppen.no

LinkedIn

Elin Slettvold
IT-medarbeider
977 67 492
elin.slettvold@deltagruppen.no

Marked

Nina Egge Huse
Markedsansvarlig
979 52 230
nina.huse@deltagruppen.no

LinkedIn

Jens Petter Langsæther
Næringslivskontakt
954 84 284
jens.petter.langsaether@deltagruppen.no

LinkedIn

Terje Jensen
Næringslivskontakt
951 25 175
terje.jensen@deltagruppen.no

LinkedIn

Hans-Øistein Surlandsen
Språkpraksisansvarlig
966 26 647
hans.surlandsen@deltagruppen.no

Økonomi

Kjersti A. Johansen
Økonomileder
900 14 003
kjersti.ane.johansen@deltagruppen.no

LinkedIn

Mai Torp
Regnskapsmedarbeider
940 08 445
mai.torp@deltagruppen.no

LinkedIn

Torbjørn Hjermstad
Lønnsansvarlig
913 51 427
torbjorn.hjermstad@deltagruppen.no

LinkedIn

Anne Johnsen
Kontormedarbeider
940 08 402
anne.johnsen@deltagruppen.no

LinkedIn

Bjørn Støa
Eiendomsansvarlig
992 80 437
bjorn.stoa@deltagruppen.no

LinkedIn

DELTAGRUPPEN AS
Sentrabord: 69 81 74 00

HOVEDKONTOR
Besøksadresse:
Myrveien 2, 1815 Askim

Fakturaadresse:
Postboks 194, 1801 ASKIM

Faks: 69 81 74 81
post@deltagruppen.no

Deltagruppen as
Org.nr: 919 367 210
Delta Jobb og kompetanse
Org.nr: 919 366 443
Delta Skole
Org.nr: 919 367 555
Delta Næring
Org.nr: 819 367 302

DELTAGRUPPEN Askim
Myrveien 2
1815 Askim

DELTAGRUPPEN Mysen
David Blids gate 20
1850 MYSEN

DELTAGRUPPEN Sarpsborg
Klokkergårdveien 1-3-5
1711 SARPSBORG


Deltagruppen AS er en arbeids- og inkluderingsbedrift i Østfold.
Vi er tilsluttet bransjeforeningen Arbeid og inkludering.
Vår virksomhet er EQUASS-sertifisert.

Personvernerklæring