Gå til innholdet

Deltagruppens ledergruppe

Gunn Berthelsen
Administrerende direktør
957 35 656
gunn@deltagruppen.no

LinkedIn

Bjørn Fossum
Avdelingsleder Anbud og utvikling
932 25 046
bjorn.fossum@deltagruppen.no

LinkedIn

Kjersti A. Johansen
Økonomisjef
900 14 003
kjerstij@deltagruppen.no

LinkedIn

Lill Tove Meland
Avdelingsleder Arbeidsinkludering
951 29 001
lill.meland@deltagruppen.no

LinkedIn

Marit Sylliaas
HR-ansvarlig
414 51 317
marits@deltagruppen.no

LinkedIn

Nina Egge Huse
Markedsansvarlig
979 52 230
nina@deltagruppen.no

LinkedIn

Per Kristian Stai
Leder Eiendom og IT
913 72 757
perkristian@deltagruppen.no

LinkedIn

Terje Ekhaugen
Avdelingsleder Arbeidsinkludering
482 34 774
terje.ekhaugen@deltagruppen.no

LinkedIn

DELTAGRUPPEN AS
Sentrabord: 69 81 74 00

HOVEDKONTOR
Besøksadresse:
Myrveien 2, 1815 Askim

Fakturaadresse:
Postboks 194, 1801 ASKIM

Faks: 69 81 74 81
post@deltagruppen.no

Deltagruppen as
Org.nr: 919 367 210
Delta Jobb og kompetanse
Org.nr: 919 366 443
Delta Skole
Org.nr: 919 367 555
Delta Næring
Org.nr: 819 367 302

DELTAGRUPPEN Askim
Myrveien 2
1815 Askim

DELTAGRUPPEN Mysen
David Blids gate 20
1850 MYSEN

DELTAGRUPPEN Sarpsborg
Klokkergårdveien 1-3-5
1711 SARPSBORG


Deltagruppen AS er en arbeids- og inkluderingsbedrift i Østfold.
Vi er tilsluttet bransjeforeningen Arbeid og inkludering.
Vår virksomhet er EQUASS-sertifisert.

Personvernerklæring