Gå til innholdet
Meny
Arbeid, inkludering og opplæring

Arbeidsinkludering Sarpsborg

Lill Tove Meland
Avdelingsleder Arbeidsinkludering
951 29 001
lill.meland@deltagruppen.no

LinkedIn

AFT

Vanja Linder
Kontroller AFT
452 64 817
vanja.linder@deltagruppen.no

LinkedIn

Terje Jensen
Næringslivskontakt
951 25 175
terje.jensen@deltagruppen.no

LinkedIn

Berit Smedsrud
Veileder
940 07 047
berit.smedsrud@deltagruppen.no

LinkedIn

Dag Olav C. Karlson
Veileder
918 19 528
dag.karlson@deltagruppen.no

Dag H. Spydevold
Veileder
932 07 065
dag.spydevold@deltagruppen.no

Hilde Opsahl
Veileder
908 62 863
hilde.opsahl@deltagruppen.no

LinkedIn

Kjell Arne Olsen
Veileder
940 08 414
kjell.arne.olsen@deltagruppen.no

Lise Johansen
Veileder
907 98 579
lise.johansen@deltagruppen.no

Svein E. Andreassen
Veileder
473 89 970
svein.erik.andreassen@deltagruppen.no

LinkedIn

Terje Swahn
Veileder
417 39 997
terje.swahn@deltagruppen.no

Truls Karserød
Veileder
940 17 445
truls.karserod@deltagruppen.no

LinkedIn

Vibeke Bugge
Veileder
940 08 416
vibeke.bugge@deltagruppen.no

LinkedIn

AFT Ung

Harald Kruse Gulliksen
Veileder
995 71 764
harald.gulliksen@deltagruppen.no

Heidi Gjøen
Veileder
400 88 021
heidi.gjoen@deltagruppen.no

Gry Stendal
Veileder
69817400
gry.stendal@deltagruppen.no

DELTAGRUPPEN AS
Sentrabord: 69 81 74 00

HOVEDKONTOR
Besøksadresse:
Myrveien 2, 1815 Askim

Fakturaadresse:
Postboks 194, 1801 ASKIM

Faks: 69 81 74 81
post@deltagruppen.no

Deltagruppen as
Org.nr: 919 367 210
Delta Jobb og kompetanse
Org.nr: 919 366 443
Delta Skole
Org.nr: 919 367 555
Delta Næring
Org.nr: 819 367 302

DELTAGRUPPEN Askim
Myrveien 2
1815 Askim

DELTAGRUPPEN Mysen
David Blids gate 20
1850 MYSEN

DELTAGRUPPEN Sarpsborg
Klokkergårdveien 1-3-5
1711 SARPSBORG


Deltagruppen AS er en arbeids- og inkluderingsbedrift i Østfold.
Vi er tilsluttet bransjeforeningen Arbeid og inkludering.
Vår virksomhet er EQUASS-sertifisert.

Personvernerklæring