Gå til innholdet
Meny
Arbeid, inkludering og opplæring

Delta Arbeidsinkludering Indre

Terje Ekhaugen
Avdelingsleder Arbeidsinkludering
482 34 774
terje.ekhaugen@deltagruppen.no

LinkedIn

AFT

Jens Petter Langsæther
Næringslivskontakt
954 84 284
jens.petter.langsaether@deltagruppen.no

LinkedIn

Anne Bente Aas
Veileder
920 91 475
anne.bente.aas@deltagruppen.no

LinkedIn

Bente Davidsen
Veileder
932 04 966
bente.davidsen@deltagruppen.no

LinkedIn

Geir Nilsen
Veileder
482 67 587
geir.nilsen@deltagruppen.no

Kan PAT til fingerspissene og legger inn nye brukere, superbruker TQM, administrator WIE.

Kjersti Nordhagen
Veileder
966 26 703
kjersti.nordhagen@deltagruppen.no

LinkedIn

Marit Winther
Veileder
456 04 535
marit.winther@deltagruppen.no

Nina Egge Huse
Markedsansvarlig
979 52 230
nina.huse@deltagruppen.no

LinkedIn

Rasa Daktare
Veileder
939 93 959
rasa.daktare@deltagruppen.no

Rita Voldvik
Veileder
473 39 233
rita.voldvik@deltagruppen.no

Sølvi Engebretsen
Veileder
966 27 315
solvi.engebretsen@deltagruppen.no

Veronica Hønsvik
Veileder
950 45 478
veronica.honsvik@deltagruppen.no

Vibeke Krefting
Veileder
966 26 810
vibeke.krefting@deltagruppen.no

LinkedIn

DELTAGRUPPEN AS
Sentrabord: 69 81 74 00

HOVEDKONTOR
Besøksadresse:
Myrveien 2, 1815 Askim

Fakturaadresse:
Postboks 194, 1801 ASKIM

Faks: 69 81 74 81
post@deltagruppen.no

Deltagruppen as
Org.nr: 919 367 210
Delta Jobb og kompetanse
Org.nr: 919 366 443
Delta Skole
Org.nr: 919 367 555
Delta Næring
Org.nr: 819 367 302

DELTAGRUPPEN Askim
Myrveien 2
1815 Askim

DELTAGRUPPEN Mysen
David Blids gate 20
1850 MYSEN

DELTAGRUPPEN Sarpsborg
Klokkergårdveien 1-3-5
1711 SARPSBORG


Deltagruppen AS er en arbeids- og inkluderingsbedrift i Østfold.
Vi er tilsluttet bransjeforeningen Arbeid og inkludering.
Vår virksomhet er EQUASS-sertifisert.

Personvernerklæring